Competitieteams voorjaar 2015

Kijk hier voor de competitieteams en poule nummer van de voorjaarscompetitie 2015. Nadere informatie over begin tijden volgt.

Donderdag   Dames1: Naam Nummer
1325 Yvonne brinkhuis 22210059
  Marjanne de Keijser 16190556
  Hetty Jonker 17887178
  Coby van Dijk 14621304
     
Vrijdag   veteranen Aad Nielen 19119380
Heren 1 J Al 11850310
1508 Dirk kerssens 11949376
  Karel van leeuwen 11254424
  Herman Huusken 17015448
  Peter Warmerdam 11948914
     
Zaterdag   overdag    
Dames 1 Sandra Dobber 27983692
9634 leonie van Ruiten 13186213
  Katinka Goede 27666859
  Annemieke de Graaf  
  Lusanne Dek 23835818
     
Heren 1 Rene Kuiper 15163121
9110 Rik van der Werd 16111818
  Joris Hijne 12978620
  Mark van Gelderen 15163199
  Marcel Schaaper 16333209
  Erwin Neelen 15163156
  David Sap 13272314
     
Heren 2 Niels Jonker 12978663
9111 Wilco Eikel 16591631
  Bas Nieuwenhof 11948574
  Johan van der Kolk 24004146
  Robbert boon 16111796
  Sander Huizinga 24799734
     
Heren 3 Hiddo van Loon 17453771
9109 Jeroen kroon 20070772
  David Kroon 17133459
  Niels de lange 22176292
  Roy Zijp 17922011
  Jeroen kramer 24799793
     
Gemengd 1 Gerda bottelier 11948809
9375 Anita Gaal 14122308
  Priscilla Spaargaren 17858992
  Jeroen Zuidema 11948965
  Harald Treur 25774557
  Hugo Kroes 12067091
     
Gemengd 2 Stefan Waij 16425685
9388 Maikel Waij 21064083
  Peter Middelkoop 14122383
  Esther Pena-uitendaal 22977902
  Elles van der Laan 25603574
  Ilse Rijkhoff 24935778
  Eline Posthuma 22241787
  Linda Veenis  
     
Zaterdag   avond:    
Gemengd 1 Rik Commandeur 12020516
4408 Klaas Posthuma 11948655
  Paul van Son 19119399
  Jan van Gelderen 12704121
  Teus Gerzee 11253673
  Lidy posthuma 12978582
  Tineke van Gelderen 13272470
  Marion Bos 12020508
     
Heren 1 Siem kaandorp 16673360
4359 Rob Dekker 16111834
  Robert Fatels 16064771
  Arno Severrien 16013336
  Marcel Spaargaren 17041155
  Gerrit Jan Krijt 23994649
  Frank Wenzel 21235082
     
Heren 2 Rob davelaar 17098556
4366 Aaldert Postma 11948663
  Gerard Kuiper 11949422
  Peter bottelier 11879343
  Ran Sruisvlugt 15276651
  Ruud Beumer 16473507
     
Dames 1 Nancy Vleeshhower 24023450
4322 Yvonne Booter 24914576
  Inge Heijne 25603531
  Alice v/d Mey 25603558
  Anneloes Hulst 26413531
  Jessica Hijne 23137401
  Wendy rosseboom 26413582
  Yvonne Bos 17921961
     
Dames 2 Ellen Pauw 22185690
4321 Suze Koningen 14101394
  Ageeth van der Hoorn 19053878
  Hannie Bloetjes 19019920
  Anke Bergkamp  
     
Dames 3 Inge van Dam 25603442
4330 Anita Willems 28621123
  Michellen Nino 26533537
  Stefanie de Joode 16961056
  Semira Adema 24216607
  Petra Siekerman 23994622
     
Dames 4 Anemarie Mascarenhas 29222931
4329 Anne van Espersen 29656974
  Karolien Zijlstra 21056617
  Simone Hofmann 28621360
  Ilze Kaagman 29238609
  Sandra Schlesinger 29251125
  Gerda Noom 16919297
Zondag:    
District: Irma Hoorn 16425669
dames 1 Rivka van Coeverden 17938066
4533 Ria Timmer 17938023
  Bianca Rijkhoff 23076216
  marielle Buis   houweling 27969320
  Bianca Rol 16673395
  Liebeth Bos 23220732
     
Dames 2 Simone Zunneberg 27260208
4534 Loes ten Wolde 26413590
  Lisette Hijne 27260178
  Loisa Hoogmoed 27260259
  Evelyn v/d hoorn 24973203
  Jolanda v/d Laan 26413620
     
District     
Heren 1 Joost v/d Laan 13931040
4564 Bart klaarenbeek 13736698
  Richard Rijkhoff 11948744
  Raymond Rijkhoff 13813641
  Joop Tjipjes 11948868
  Ton Gaal 12323004
  Pieter v/d Hoorn 13674188
  Jos v/d Berg 20255241
     
Heren 2 Michael Huipen 19135564
4563 Yuri van Leuffen 24799777
  Kick Weeling 24799874
  Niels Schavemaker 27260186
  Marcel de Wit 22144056
     
Heren 1 ,35+ Bert Rol 17015510
4663 Ronald Boon 19019815
  Alex Jonker 17648033
  Rob May 22089144
  Tom menger 17953723
  Sjaak Koomen 11949406
     
Nieuws overzicht